Hakkımızda

hakkinda

30 yılı aşkın süredir sektördeki lider firmaları, en iyi ürün ve yöntemleri, dünyaca ünlü markaları ziyaretçileri ile buluşturarak, en büyük ve önemli ihtisas fuarı olma özelliğini elinde tutan Güzellik & Bakım Fuarı, sahip olduğu güçlü portföy ve tecrübesini 2.kez başkente taşıyor. Ankara’nın tüm bölgelere olan yakınlığı ile 2019 yılında pek çok farklı şehirden binlerce ziyaretçi ve sektör profesyonelini ağırlayan Güzellik & Bakım Fuarı, bu sene başarı ivmesini daha da yukarı çıkarmayı hedefliyor.

Ankara’nın dünyaya açılan kapısı konumundaki 80.000 m2’lik kullanım alanı ve 10.000 m2’lik fuar salonu ile Congresium modern mimarisi, gelişmiş teknolojik alt yapısı ve kullanım kolaylığı ile Güzellik ve Bakım Fuarı’nın Ankara’daki buluşma noktası olmaya devam ediyor.

hakkinda

32 yıldır sektördeki lider firmaları, en iyi ürün ve yöntemleri, dünyaca ünlü markaları ziyaretçileri ile buluşturarak, en büyük ve önemli ihtisas fuarı olma özelliğini elinde tutan Güzellik & Bakım fuarı, sahip olduğu güçlü portföy ve tecrübesini başkente taşıyor. Ankara’nın tüm bölgelere olan yakınlığının avantajını kullanan Güzellik & Bakım fuarı başarı ivmesini daha da yukarı çıkarmayı hedefliyor.

Ankara’nın dünyaya açılan kapısı konumundaki 80.000 m2’lik kullanım alanı ve 11.000 m2’lik fuar salonu ile “Congresium” modern mimarisi, gelişmiş teknolojik alt yapısı ve kullanım kolaylığı ile Güzellik & Bakım fuarına yeni bir boyut ve ivme kazandıracak.

Güzellik & Bakım Ankara yeni lokasyonunda sektörün en büyük ve önemli platformu olma özelliğini sürdürecek.

DESTEKLEYENLER

Güzellik & Bakım Fuarı Ankara ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum

DESTEKLEYENLER

Güzellik ve Bakım Ankara 2020 ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum