Etkinlik Programı

Ameliyatsız gençleşmenin ve yaşlanmayı engellemenin yöntemlerinin anlatıldığı, Bölgesel İncelme, Vücut Şekillendirme, dinamik yüz hatları uygulamaları gibi medikal estetik trendlerinin, uzman kişilerce ele alındığı “Anti-Aging Academy” Oturumları
Güzellik içten gelir diyerek besinlerin cilt kalitesine etkisinin ele alındığı, cilt lekeleri, cilt gençleştirme ve selülit uygulamalarında aromaterapi yönetmeleri ve aromaterapi ile profesyonel ekipman kullanımının yerinin uygulamalı eğitimlerle gösterildiği “All in Wellness” Oturumları
Saç, topuz ve makyaj şovlarından, saç kesimi ve renklendirmeye, türban tasarım şovlarından microbladinge kadar en renkli şovlarla “Beauty on the Stage” Oturumları
Bir güzellik salonunun ihtiyacı olan tüm cihaz ve ekipmanların yer aldığı fuarda işletmenizin yönetimi ve tüm tanıtım faaliyetlerinin de profesyonellerce ele alınacağı “Beauty Management” Oturumları
Mutlu bir cilt için ünlü dermotologlarla “Skin Care in the Spotlight” Oturumları
Alanında uzman kişilerden sınırlı sayıda katılımla uygulamalı eğitimlerin verileceği atölye programları ile “Beauty Workshop” Oturumları

Prof. Dr. Deniz DEMİRYÜREK – Dr. Ufuk ALATEKİN
“Yaşlanmayı Nasıl Engelleriz?”

11:15-11:45

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Özer UYGUNGELEN
“Cilt Bakımımda Soğuk Plazmanın Uygulama Alanları”

12:00-12:30

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Prof. Dr. Deniz DEMİRYÜREK
“Yeni Nesil Ekzozom Tedavileri”

12.45-13.15

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Biyolog Ayla CANOVA
“Cildin Kalkanları”

13:30-14:00

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Dr. Pelin BALİ
“Holistik Cilt Bakımı”

14:15 - 14:45

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Op.Dr Ercan Cihandide
“Güzellik ve Estetikte Doğru Bilinen  Yanlışlar”

15:00-15:30

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Hatice GÜLŞEN – İsmail ATKIR
“Topuz Show”

15:45-16:15

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Pınar ONUR
“Microblading”

16:30-17:00

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Moderatör Dr. Ufuk ALATEKİN
Dr. Saliha SÖNMEZATEŞ
Dr. Pınar KARAGÜLLE
Çağla YOZGATLI
 “Ünlülerin Güzellik Sırları ve Oyuncu Estetiği”

11:15-11:45

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Dr. Ezgi ERYILMAZ
“Hyalüronik Asit Uygulamaları ile Dinamik Yüz Hatları”

12:00-12:30

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Dr. Ufuk ALATEKİN
“Ameliyatsız Yüz Gençleştirme Yöntemleri”

12:45-13:15

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Opr. Dr. Evrim UÇKUNKAYA
“Endolift ve Kök Hücre Tedavi”

13:30-14:00

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Dr. Ali KÜÇÜK
“Mikroskop Asistanı ile Anajen Dönemdeki Kıl Köklerinin Belirlenmesi”

14:15-14:45

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Dr. Pelin BALİ
“Güzelliğin İşletmesi”

15:00-15:30

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Gülay AKDAĞ – Damla URUZ
“Make Up Show”

15:45-16:15

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Biyolog Ayla CANOVA
“Akneye Global Bakış”

16:30-17:15

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Şems ARSLAN
“Doğal Maskeler”

11:15-11:45

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Moderatör Aslı DELİKARA
Dr. Ekin ÖYKE – Av. Kürşat BAFRA
Hülya YILMAZ – Sibel ÖZTAN MOYANO

“Sağlık – Güzellik Sektöründe Kurumsal İletişim, Tanıtım, Sosyal Medya ve Yasal Zemin”

12:00-12:30

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Opr. Dr. Gülay BOZTOSUN
“Güzel Yaş Alma”

12:45-13:15

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Hülya KAYHAN

“Cilt Lekeleri ve Cilt Gençleştirme Uygulamalarında Aromaterapi ile Profesyonel Ekipman Kullanımının Yeri”

13:30-14:00

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Zülal YALÇIN
“Besinlerin Cilt Kalitesine Etkisi”

14:15-14:45

Salon 2 - Etkinlik Alanı

CORCI
“Her Kadın Güzeldir Temalı Make Up Show”

15:00-15:30

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Fatoş SİVASLI
“Mikroskop Asistanı ile Tek Seansta Yoğun Etkili Lazer Epilasyon”

15:45-16:15

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Figen ARI
Aynur GÜNEY ÇELİK
“Türban Tasarım Show”

16:30-17:00

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Dr. Saliha SÖNMEZATEŞ
“Bölgesel İncelme ve Vücut Şekillendirme”

11:15-11:45

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Dr. Marzieh JAVADPOU
Saç Dökülmesi ve Tedavi Yöntemleri

12:00-12:30

Salon 2 - Etkinlik Alanı

 Hülya KAYHAN
“Saç Dökülmeleri ve Selülit Uygulamarında Aromaterapi ile Profesyonel Ekipman Kullanımının Yeri”

12:45-13:15

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Dr. Sinan AKYÜREK
“Toksin Uygulama Alanları”

13:30 - 14:00

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Dr. Pelin BALİ
“Manuel Buccal Yüz Modelajı”

14:15-14:45

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Fatoş SİVASLI
“Mikroskop Asistanı ve Cilt Tipi Sensörü ile Doğru Cilt ve Tüy Tipi Belirleme”

15:00-15:30

Salon 2 - Etkinlik Alanı

Fuat TANIŞ
“Saç Renklendirme”

15:45-16:15

Salon 2 - Etkinlik Alanı

 Fadıl BİNİCİ
“Saç Kesim Eğitimi”

16:30-17:00

Salon 2 - Etkinlik Alanı

**Organizatör, öngörülmeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.