Fuara Ulaşım


İstanbul Lütfi Kırdar Rumeli Salonu

İstanbul Lütfi Kırdar ziyaretçilerin kolayca ulaşabilecekleri, toplu taşıma araçlarından da faydalanabilecekleri bir konumdadır.

Taksim Meydanı: 1 km

Nişantaşı: 200 metre

Atatürk Havalimanı: 23 km

Sabiha Gökçen Hava Limanı: 50 km


Otobüs: Taksim, Eminönü ve Mecidiyeköy gibi birçok merkezi lokasyondan Harbiye’ye doğrudan ulaşım sağlanmaktadır. TRT İstanbul Radyosu otobüs durağı, İstanbul Kongre Merkezi’ne yaklaşık 2 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Metro: İstanbul Lütfi Kırdar Rumeli Salonu'na metro ile de kolayca ulaşılabilir. F1 Taksim – Kabataş metro hattı kullanılarak Osmanbey durağında inilebilir. Osmanbey metro durağı kongre merkezine yaklaşık 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Metrobüs: Metrobüs, özellikle Anadolu Yakası’ndan İstanbul Lütfi Kırdar Rumeli Salonu'na gelmek isteyenler için çok avantajlı bir ulaşım alternatifidir. Metrobüsle Mecidiyeköy durağına ulaşmak için şu hatlar kullanılabilir: 34Z Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu 34A Zincirlikuyu-Avcılar *34Z’den 34A’ya aktarmalı olarak ulaşım sağlanmaktadır.

Taksi: Havalimanlarından İstanbul Lütfi Kırdar Rumeli Salonu'na taksi ile gelmek isteyenler için süre ve ücretler aşağıda yer almaktadır: Atatürk Havalimanı (Avrupa Yakası) 45-60 dakika / 65 TL Sabiha Gökçen Havalimanı (Anadolu Yakası) 60 dakika / 100 TL *Belirtilen fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Dolmuş: Dolmuş kısa mesafeli güzergahlar için uygun fiyatlı ve rahat bir ulaşım aracıdır. Beşiktaş Vapur İskelesi karşısından kalkan dolmuşlar, Harbiye Caddesi’ne kadar yolcu taşımaktadır. Harbiye dolmuş durağı, İstanbul Lütfi Kırdar Rumeli Salonu'na 5 dakika yürüme mesafesindedir.


DESTEKLEYENLER
Güzellik & Bakım Fuarı ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum.
BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR.