Güzellik Ve Bakım Fuarı 2020 , estetik, güzellik ve sağlıkla ilgili yeni ürünleri, yöntemleri ve dünya devi markaları yıllardır ziyaretçileri ile buluşturuyor.

Medikal estetik, profesyonel kozmetik, saç, spa, wellness ve fitness ile ilgili en yeni ürün. Ekipman ve yöntemleri ve dünya devi markaları yıllardır ziyaretçileriyle buluşturuyor. Sektörün en önemli etkinliği olan Güzellik&Bakım Fuarı, 5-8 Mart 2020 tarihlerinde 32. kez düzenleniyor.

Güzellik Ve Bakım Fuarı 2020 , güzellik uzmanları, estetisyenler, doktorlar, güzellik merkezi sahipleri, hastanelerin satın alma yetkilileri. Makyaj sanatçıları gibi sektör profesyonellerini; yeni pazarlar arayan köklü firmalar. Girişimlerle bir araya getiren eşsiz bir platform oluşturuyor. Üstelik çeşitli makyaj yarışmaları, uygulamalı eğitimler ve alanında uzman kişilerce düzenlenen seminer ve etkinliklere de fuarcılık deneyiminize farklı bir boyut kazandırıyor.

2020 yılında 32. yaşını kutlayacak olan Güzellik & Bakım , estetik,güzellik ve sağlıkla ilgili en yeni ürünleri,  yöntemleri ve dünya devi markaları yıllardır ziyaretçileri ile buluşturuyor. Güzellik & Bakım, doktorlar, estetisyenler, güzellik uzmanları, hastane satın alma yetkilileri, güzellik merkezi sahipleri ve makyaj sanatçıları gibi estetik  profesyonellerini, sektörün yeni pazarlar arayan köklü firmaları ve girişimcileri bir araya getiren eşsiz bir platform. Üstelik yarışma, workshop ve söyleşi gibi etkinlikleri ile fuarcılık deneyimine farklı bir boyut kazandırıyor.

Güzellik , Bakım , Fuar , Lütfi Kırdar Uluslararası Sergi Salonu , Fuar , Expo , TG Expo , Güzellik&Bakım Ankara, İstanbul , 32. Geleneksel.