Güzellik & Bakım 2021 Fuar Dergisi ve Kataloğu’nda Yerinizi Alın!

Siz de Güzellik & Bakım 2021 Fuar Dergisi ve Kataloğu’nda yerinizi alın!

Reklamınızı; ∙ Yüksek kalitede basılmış PDF formatında, 300 dpi, CMYK olarak ya da TIF formatında, 300 dpi CMYK olarak kaydetmeniz gerekmektedir. ∙ Kullandığınız görseller gömülmüş halde (embed) kaydetmeniz gerekmektedir. ∙ Yazılar anahat edilmiş halde (outline) kaydetmeniz gerekmektedir.

Katalog sayfa ölçümüz; ∙ 19,5 cm x 27 cm + 0,5 cm taşma paylıdır. ∙ Net ölçü: 20,5 cm x 28 cm

Not: Taşma payı kullanarak çalışılan ilanı 1,5 cm içeriden, net ölçüyle çalışacağınız ilanı 2 cm içeriden çalışmanız gerekmektedir.

Güzellik & Bakım 2021 Fuar Dergisinde Yer Almak İçin Yeni Ürünlerinizle ilgili Haber-Görsel veya Advertorial Çalışmanızı Yükleyin

Güzellik & Bakım sosyal medya hesaplarında
yeni ürünlerinizin tanıtımı için bizimle iletişime geçin!

33. kez düzenlenen Güzellik & Bakım sosyal medya hesapları, doktorlar, estetisyenler, güzellik uzmanları, hastane satın alma yetkilileri, güzellik merkezi sahipleri ve makyaj sanatçıları gibi estetik profesyonellerine ve sektörün yeni pazarlar arayan köklü firmaları ve girişimcilerine hitap ediyor.

Fuarda sergileyeceğiniz en yeni ürünlerinizin yüksek çözünürlüklü görselini, ve ürününüzle ilgili kısa bilgi metnini bizimle paylaşın, tasarımını biz yapalıım ve paylaşalım..